Šokio judesio terapija

Studijoje vyksta nuolatiniai šokio judesio terapijos užsiėmimai, kuriuos veda Ramunė Jaliniauskaitė ir Agnė Zinkevičiūte.

Skaitykite žemiau.

 

ŠOKIO JUDESIO TERAPIJOS UŽSIĖMIMAI

SU RAMUNE JALINIAUSKAITE

Renkama grupė. Svarbu užsiregistruoti ciklui: patyrimoratas@gmail.com.

Užsiėmimai vyks trečiadieniais nuo balandžio 15d. iki birželio 3 d. 18.00 – 21.00 val.

Šokti smagu!

Tikiuos, jog 90 % skaitančiųjų pritariate šiam teiginiui. Kiti galėtumėte pratęsti „smagu, bet priklauso su kuo..,kada.., kur…“. Šokis savaime – vienas iš smagiausių atsipalaidavimo būdų…Kai…priimame save, kai esame ryšyje su savo kūnu, kai mokame atsipalaiduoti, kai nesukame galvos „kaip aš atrodau, ar ką pagalvos kiti, kai nelyginame savo judesio įgūdžių su kitais šokančiaisiais…“.

Šio šokio praktiką mes, visų pirma, nukreipsime į bendravimą su savimi, o paskui – į bendravimo subtilybes – su kitais, kurie ateis save pažinti ir mokytis bendrauti – lengvai, atsipalaidavusiai, žaismingai ir nuoširdžiai…

Bendravimui su savimi, kitaip sakant, naujam savęs pažinimui per šokį, judesį, psichologines praktikas mes skirsime 4 pirmuosius užsiėmimus:

I . Mano susitikimas su „Manim, kuris turi kūną, vardą, savo istoriją“

II. Mano susitikimas su „Manim, kuris turi daugybę veidų“

III. Mano susitikimas su „Manim, kuris turi savo kelią“.

IV. Mano susitikimas su savo Autentiškuoju „AŠ“.

Kitus 4 užsiėmimus mes skirsime susitikimui su kitais arba, kitaip tariant, gilesniam pažinimui savęs per kitus ir kitų per save. Įvairių pratimų metu mes esime į tokį kontaktą, kuris padės labai greitai ir efektyviai susitikti su savo daugialypiškumu, bendravimo strategijomis ir „manipuliacijomis“, kurių kasdienybėje nepastebime, padės išsigryninti savo vaidmenis, kuriuos prisiimame nesąmoningai, paleisti „atgyventus“ vaidmenis, patirti naujas roles ir naujas savo galimybes bendravime.

V. Mano susitikimas su Kitu (ribos, ritmas, svoris, intensyvumas).

VI. Mano pasirinkti ir nesąmoningi vaidmenys.

VII. Mano jausmai ir lūkesčiai. Bendravimo strategijos (manipuliacijos).

VIII. Mano beribiškumas ir galimybės.

Kai baigsite šį ciklą, atrasite savo žinojimą apie šokį. Galbūt tai bus – „šokti ne tik smagu, bet ir prasminga, jautru, netikėta…“. Štai keletas pasidalijimų jau patyrusių šokio ir judesio terapinį metodą:

Viskas prasidėjo nuo nuojautos, kad šokis yra kažkas labai gero. Pradėjusi ilgiau šokti iškart pajutau šokio poveikį ir kartu – poreikį – kuo geriau pažinti savo kūną, kaip šokio instrumentą, o vėliau ir šokį, kaip instrumentą – išreikšti save. Dabar suvokiu, jog šokis – elementarus stebuklas. O geriausia tai – jog prieinamas kiekvienam. Noriu, kad mano kitas žingsnis būtų dalijimasis tuo, ką suvokiu“ (K.P.)

„Veiksmas prasideda: užsimerkiam akis, atsipalaiduojam, kūnui duodam visišką laisvę ir pradedam šokti. Iš pradžių nežinojau ką daryti su ta laisve, bet tai truko neilgai…Kūnas išsilaisvino, tarsi kažkokia našta nukrito nuo pečių ir pasidarė taip lengva, gera…Norėjosi suktis ratu…ratu ir ratu, tol, kol kažkas išsisuks…malonumas, nerimas, neapykanta. Tada aš supratau, kad būtent taip aš noriu šokti.

Kai užmerki akis ir kūnui duodi visišką laisvę, tada atsiskleidžia tau tavo pačios kažkokia paslaptis. Ir baugu, ir netikėta, bet kiek nuostabių atradimų“ (R.Š.)

„Šokis mano gyvenime labai svarbus, jis padeda atsipalaiduoti, išreikšti jausmus, pasakyti kitam tai, ko žodžiais pasakyti neišeina“.

„Šoki tol, kol prakaitas užlieja visą kūną. Išprakaituoji visą nerimą..ir gyvenimas tampa žymiai prasmingesnis, geresnis“.

„Kartais atrodo, tarsi kūne yra labai daug indų, kuriuose kaupiasi visi galimi jausmai. Ir kai jie persipildo ir viskas pradeda bėgti per kraštus, tada kūnas nerimsta. Jis prededa reikalauti indus ištuštinti, kad ir vėl galėtum pripildyti naujo turinio. Ir tada prasideda šokis…“

„Vaikystėje šokis ėjo kartu su mažais nusivylimais, replikomis – „tu nejauti ritmo…“, „nesi tinkama baleto mokyklai…“ Tik daug vėliau, po daugybės atradimų ir praradimų išmokau nebijoti šokio, nekritikuoti savo kūno, jo judesio, išraiškos. Nors anksčiau nesupratau, bet visuomet buvo svarbu ne tik pats šokis, o ta galimybė, laisvė, polėkis, ką atneša šokis, vidinis…šokis. „

„Lūžis įvyko, kai vienoje vasaros stovykloje išgirdau, kad galima šokti kitaip – nekontroliuoti savo judesio mintimis, o „paleisti kūną“, leisti jam judėti, kaip jis nori, stebėti, kas keičiasi ir kokie pojūčiai atsiranda. Dar didesnis lūžis (gerąja prasme) įvyko, kai atradau šokio ir judesio terapiją…Viskas buvo nauja – judėjimo laisvė, vidinis judesys, savo jausmų transformacija per šokį, bendravimas, savęs pažinimas, naujos galimybės pamatyti pasaulį, aplinkinius ir save – kitaip. O svarbiausia – didžiulis malonumas, pasitenkinimas, harmonija su savo kūnu, tarsi savo pasaulio ir likusio…sujungimas į vieną, vidinės šypsenos atradimas…“ (K.R.)

Užsiėmimų ves – geštalto terapijos ir šokio judesio terapijos praktikė, psichologinių/kūrybinių seminarų renginių vedančioji Ramunė Jaliniauskaitė. Šiuo metu Ramunė tobulina savo žinias Širdies Tantros mokyklos programoje pas mokytojus Mario ir Gaya.

Ciklas startuoja nuo balandžio 15 dienos – 8 užsiėmimai kiekvieną trečiadienį 18 – 21 val.- iki birželio 3d. Ciklo mokestis – 80 EUR. mokant už kiekvieną užsiėmimą atskirai – 12 EUR.

Informacija tel. 8687 18898 (kovo 26 – balandžio 12d. būsiu Indijoje – neatsiliepsiu).

Registracija el.paštu – būtina – patyrimoratas@gmail.com

Ramunės Jaliniauskaitės asmeninė svetainė www.patyrimoratas.lt

 

 


 

AgneŠOKIO MEDITACIJOS SU AGNE ZINKEVIČIŪTE

Du antradienius per mėnesį 18:00 –20:30 kviečiu į šokio meditaciją. Pasiteirauti, kurį antradienį bus šokio meditacija, galite telefonu 8610 19960 arba el. paštu agne@aztraining.lt

Šokio meditacijos metu žmogus atpalaiduoja savo kūną ir protą, išlaisvina sielą, įsijaučia į save, atranda savo unikalumą, pažadina kūrybiškumą, atranda save iš naujo.

Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, vedantis žmogų vis giliau į save. Šokame individualiai (Gabrielle Roth „5 ritmai“), taip pat porose, nedidelėse grupėse. Laviname pasitikėjimą savimi ir kitu, mokomės atsipalaiduoti, priimti ir pamilti save tokius, kokie esame, o priėmę save, lengviau priimame kitus. Nurimus protui, atrandame atsakymus į mus dominančius klausimus, slypinčius giliai viduje. Dažnai judame užmerktomis akimis – tai leidžia visiškai atsipalaiduoti. Užsiėmimuose ne tik šokame. Sąmoningai kvėpuojame, medituojame, kalbamės, kartais tiesiog būname. Po užsiėmimo visuomet geriame arbatą ir smagiai šnekučiuojamės! Leisk sau tai patirti!

 

Apie mane ir šokio meditaciją

Esu šokio judesio trenerė. Šokio judesio terapijos mokiausi pas garsiausią Rusijos šokio judesio terapeutą, šokėją, psichologijos mokslų daktarą, Aleksandrą Giršoną. Baigiau integratyviosios šokio ir judesio psichologijos kursus. Kaskart būdama šokio meditacijoje atrandu vis kažką naujo ir tai skatina toliau eiti savęs pažinimo keliu. Tai nesibaigianti kelionė, kuri teikia didžiulį pasitenkinimą!

Svarbu:

• Užsiėmimus gali lankyti kiekvienas, jam patogiu ritmu ir stiliumi – jokio išankstinio pasiruošimo nereikia.

• Su savimi reikia turėti judesių nevaržančią aprangą, kojinaites ir vandens buteliuką.

• Kaina: 12 eurų.

• Būtina išankstinė registracija el. paštu: agne@aztraining.lt arba telefonu: 8610 19960 (galima registruotis tą pačią dieną).

Daugiau informacijos:

• Šokio meditacijos draugai buriasi Facebook’e (ieškokite: Šokio meditacija).

• Šokio meditaciją galima pasikviesti į gimtadienį, įmonės šventę ar padovanoti dovanų kuponą. Gera nuotaika ir neišdildomi įspūdžiai garantuoti!

• Daugiau informacijos suteiksiu telefonu: 8610 19960.

Dalyvių atsiliepimai:

„Esu šios visuomenės narys, todėl ir man nesvetimi būdingi šiam laikmečiui paklydimai: gyventi itin aktyviai-dar begeriant svajoti jau apie kitą gėrimą…

Nebeina kalba apie išlikimą, o apie gerbūvio garantijas, kurios lyg ir turi priklausyti kiekvienam… o kam čia kapstytis po save… po savo išskirtinumą ar unikalumą, tai reiškia, kad būsi vienišas, nes esi kitoks… amžinas dualizmas…

Šokio meditacijoje to dualizmo nejauti, nes aplink bendraminčiai, su panašiais klausimais ir ieškojimais. Todėl nebaisu atsiverti, nebaisu pasinerti į kito žmogaus vidų, būti tokioje laukimo įtampoje, kurioje laukdamas jau dalyvauji…

Ir nebejauti ribos, aš, kitas, visata… tik viską užpildantis gaivališkas gyvenimo virsmas…

Visgi tam reikia išskirtinės aplinkos, bendraminčių, jausmo, kad nebereikia skubėti ir būti tobulai.

Ačiū Agne, kad nepavargsti tikėti, kad žmonės to ieško.“

Inga Kerušauskienė

„Dar prieš užsiėmimą visą dieną jaučiau energijos antplūdį Per užsiėmimą buvo maloniai keista tiek laiko skirti sau (aplankė laimės pojūtis:-), pamiršti kasdienius rūpesčius, pajusti savo kūną, prisiminti jo poreikį judėti, šokti, susilieti su atpalaiduojančia muzika. Po užsiėmimo jaučiau atsipalaidavimą nuo įvairių įtampų, stresų, iškrovą, malonų nuovargį, jėgų, stiprybės, energijos sugrįžimą, atgavimą bei ramybės jausmą .. Ačiū!“

Agnė B.

„Aš stengiausi eiti į susitikimą besitvardydama…bet paskui prapliupau…šokau…verkiau…juokiausi…vienu metu… Agne, su tavo palaikymu ir padrąsinimu ar susitikau save…Ačiū..ačiū Tau !!!…viskas kas ten buvo…buvo taip paprasta akiai…gal net nelabai matoma…bet tuo pačiu taip didinga sielai…tikrai Dieviška…“

Eglė Akelaitytė

Agnės Zinkevičiūtės asmeninė svetainė: www.sokiomeditacija.lt