Joga

Yoga Dhara ir meditacijų praktikumas nuo balandžio 20 iki birželio 8d.

Yoga Dhara – tai tėkmės joga, kai visa, kas daroma jogos praktikos metu, remiasi natūralumu, paprastumu, įsiklausymu į savo kvėpavimą, priėmimu savo kūno galimybių ir apribojimų, sąmoningu dėmesiu sau akimirka po akimirkos.

Užsiėmimų metu mes pratikuojame

– jogos asanas (pagal grupės poreikių tėkmę)

– pranajamą (įvairius kvėpavimo pratimus)

– giedame mantras

– mokomės atsipalaidavimo

– medituojame

Yoga Dhara – labai tinkama dar nepraktikavusiems jogos arba turintiems praktikos, bet norintiems kitokios jogos – lėtesnės, neorientuotos į rezultatą (ne sportinės), meditatyvios, terapinės.

Jogos mokytoją Prasad Rangnekar sutikau Indijoje prieš 5 metus. Taip prasidėjo mano kelias, kuris šiais metais buvo įprasmintas Himalajuose tarptautinėje sertifikuotoje jogos mokytojų programoje. Su mano mokytoju galite susipažinti internetiniame tinklalapyje www.yogaprasad.id arba kasmetiniuose seminaruose jam viešint Lietuvoje.

Mano ketinimas, jog Dhara yoga turėtų natūralią tėkmę ir būtų prieinama kiekvienam norinčiam pasirūpinti savo fizine ir dvasine sveikata.

Mano vardą Ramunė  papildė joginis vardas Dhara – toji, kuri visuomet tėkmėje ir dalijimęsi.

Kadangi balandžio mėnesį grįšiu iš Indijos, todėl iš karto po kelionės kviečiu patirti Indijos dvasią, praktikuojant kartu ne tik asanas, bet ir įvairias meditacijas .–pirmadieniais ir trečiadieniais – 18.00 – 19.45 val. psichologijos studijoje „Menas būti“, Krivių 5/Baltasis skg.12, Vilnius

Balandžio mėn. 20, 27 ir gegužės 4, 11, 18, 25, birželio 1, 8 vyks Yoga Dhara 18.00 – 20.00 val. ir 20.00 – 21.00 meditacijų praktikumas. Jo metu mes praktikuosime balso, judesio, tylos, šokio ir tam tikras Ošo meditacijas.

Ciklo mokestis (8 kartai) – yoga+meditacijos (3 val.) – 80 EUR (galima mokėti dalimis 40+40), lankant tik yogą – 8 EUR arba tik meditacijų praktikumą – 5 EUR.

Jūsų laukiame psichologijos studijoje „Menas būti“, Krivių 5/Baltasis skg.12, Vilnius

Registracija tel. +370 687 18898 arba patyrimoratas@gmail.com – Ramunė Dhara