Dainuojantys dubenys

Dainuojančių dubenų masažo menas

Nuostabi garso masažo atmaina yra dainuojančių dubenų, kitaip vadinamų tibetietiškais arba himalajietiškais, garso masažas.

Dainuojantys dubenys kilo iš Azijos prieš tris tūkstantmečius. Jie buvo gaminami iš kelių metalų lydinio, kurio skambesys, atitinkantis dubens dydį ir formą, iki šiol keri žmones. Tryliktasis Dalailama apie dubenų garsą sakė, kad tai yra Šventasis Akašos Garsas – erdvės, užpilančios visą Visatą, skambesys. Nuo pat naudojimo pradžios Dainuojantys Dubenys buvo laikomi liturginiais indais ir iki šiol yra naudojami kaip tokie. Nuo 1953 metų, kaip Tibetiečių migracijos į Indiją ir Nepalą pasėkmė, dubenėlius pradėta sutikti šventosiose šių šalių vietose, kur masiškai keliavo Amerikiečiai ir Europiečiai (hipių karta).

Augant gyvenimo tempui, vis daugiau žmonių patiria stresą, disharmonizuojantį žmogaus imunologinę sistemą ir tampantį įvairių ligų bei  1-GFOT1432nusiskundimų priežastimi. Jau 70-aisias metais Kalifornijos universitete buvo atliekami tyrimai, kurių metu studijuota Dainuojančių Dubenų įtaka žmogaus smegenų veiklai, o 1973 metais Belgų dubenų masažo pradininkas Gertas Vebkeris patvirtino, kad garso masažas betarpiškai veikia imuninės sistemos sustiprinimą.

Šiais laikais, kai gyvenimo sparta vis didėja, o streso lygis tapo kritinis, Dainuojančių Dubenų garso masažas tapo nuostabiu, natūraliu relaksacijos ir gydymo metodu.

Subtilios himalajetiškų dubenų vibracijos skatina energetinių kamščių atlaisvinimą. Jų dėka galime atkurti savo natūralią harmoniją, mobilizuoti regeneracines savybes ir įvesti protą į gilios meditacijos būseną.

Daugelis žmonių, kurie naudojasi Dainuojančių Dubenų masažu, taip apibūdina savo pojūčius:

– Sustoja laikas;

– Absoliučios ramybės pojūtis;

– Nurimsta skausmai, pagerėja savijauta;

– Kontaktas su kažkuo “aukštesniuoju”, šventuoju.

Dainuojančių Dubenų masažas – tai idealus įvairių gydymo metodų papildymas. Jo metu dubenų garsas kuria aplink mus ir mumyse Šventą Erdvę, leidžia „sustabdyti pasaulį ir išlipti”. Išoriniai ir vidiniai veiksniai nutyla, o mums atsiveria galimybė giliai atsipalaiduoti, regeneruotis, pasinerti į save. Tokiu būdu pradedame geriau saviveikauti su gyvenimo iššūkiais ir išmokstame išmintingiau pasinaudoti šansu, kurį mums duoda Gyvenimas.

Per pastaruosius metus daugelis žmonių patyrė gydomąją garso masažo galią. Daugeliui praktikuojančių nėra nieko nuostabesnio už garso masažą artimajam prieš miegą. Vaikai jį tiesiog dievina!

1-Warsztat misy 2, kwiecien 09 091DAINUOJANČIŲ DUBENŲ GARSO MASAŽO DIRBTUVĖS

Pagrindinis lygis

Šios dirbtuvės – tai praktinis dalyvių paruošimas garso masažui.

Dubenų masažo pagrindinio kurso programoje:

· Susipažinsite su dubenų istorija, jų paskirtimi ir panaudojimu kasdieniame gyvenime;

· Susipažinsite su gydymo garsu principais;

· Vyks praktinis dalyvių paruošimas tibetietiškų dubenų masažui;

· Žengsite pirmus žingsnius link savo kūrybinio potencialo atvėrimo: sužinosite, kokią balso galią turite savyje, kaip ne tik dubenų, bet ir savo balso pagalba galima gydyti save bei kitus, išmoksite čakrų tonų dainavimo, žengsite pirmus žingsnius link obertoninio dainavimo…

– Sužinosite ir pajausite, kad supantis Jus Pasaulis yra kupinas negirdėtų iki šiol garsų…

Jei tai sudomino Tave, parašyk mums, kad galėtume prijungti Tave prie norinčių mokytis grupės.

Parengė Alicija Eiliakas ir Tom Čartoryski