Garso terapija

Numatomų Mistinio garso kelionių studijoje „Menas Būti“ ir retrito centre „Laumžirgių  žemė“ datas rasite čia

Gongų maudynių dalyvavimo kaina: 15 eur.

Pigiau: Senjorams ir neįgaliesiems – 10 eur. Šeimos nariams (jei dalyvauja daugiau nei 2 asmenys), moksleiviams ir studentams – 13 eur. Nuolaidos taip pat taikomos Alicijos ir Ričardo seminarų dalyviams.

Jeigu jums labai reikia terapijos, tačiau neįstengiate mokėti nurodytos sumos, susisiekite su mumis, spręsime klausimą drauge :)

Būtina išankstinė registracija el. paštu info@menasbuti.lt arba sms žinute tel. 868785625.

* * *

DSC_8193

Daugiau apie garso terapiją

Adresas: Krivių g. 5/Baltasis skg. 12, Vilnius (Užupis)

Kaip rasti: žemielapis.

Gongų Maudynes groja Alicija ir Ričardas Eiliakai –  garso terapeutai, gongų meistrai, studijos „Menas Būti“ įkūrėjai ir garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse.  Jau dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu:  groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.

Daugiau apie garso terapiją

Adresas: Krivių g. 5/Baltasis skg. 12, Vilnius (Užupis). Įėjimas į studiją –  nuo Baltojo skersgatvio pusės.

Kaip rasti: žemielapis.

Prašome atvykti anksčiau, prasidėjus sesijai durys rakinamos. Jei šiek tiek vėluojate, paskambinkite, palauksime jūsų :)


JEI TURITE DOVANŲ KVIETIMUS Į MAUDYNES GONGE: nesirūpinkite dėl galiojimo, mes Jus priimsime ir vėliau :-)

Kaip pasiruošti garso terapijos seansui? 
Prašome nevėluoti, atvykti 10-15 minučių prieš seansą. Jam prasidėjus, duris būna rakinamos.
„Maudynių gonge“ metu Jums nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir… leisti sau būti Gongo garse, keliauti su juo…
Su savimi reikia turėti kojines, patariama atsinešti mažą pagalvėlę. Kilimėliais ir pledais aprūpiname, bet galima atsinešti savo – juolab, jei mėgstate gulėti minkštai :) „Maudynių gonge“ seanso metu Jūs patiriate ypatingą kūno ir sielos būseną, kūno temperatūra šiek tiek gali kisti, dėl to reikia apsikloti.
Pats garso seansas trunka valandą, tačiau bendra trukmė priklauso nuo grupės (kalbamės, geriame arbatą, o kartais… dainuojame drauge :-)) dažniausiai nuo 1,5 iki 2 val.
Kviečiame į šią nuostabią kelionę Jus ir Jūsų artimuosius!
TAI LOI
……………………………………………………………………………………………………
  Padovanokite nepamirštamą patyrimą savo artimiesiems! 
     Jūs galite įsigyti ypatingą dovaną savo artimiesiems, draugams ar bendradarbiams – kvietimą į “Maudynes gonge” arba individualų Garso terapijos seansą „Universal Sound“ ir Dainuojančių dubenų garso masažą.
     Kvietimas „Maudynėms gonge“ leidžia dalyvauti grupinėse gongo terapijos seansuose, kurie bus skelbiami šioje rubrikoje. Kvietimo į „Maudynes Gonge“ kaina – 15 eurų.

Galima įsigyti internetinį variantą (tuomet apmokama internetu ir atsiunčiame kvietimą, kurį patys galite atsispausdinti) arba atviruko pavidalu. Kreipkitės: info@menasbuti.lt.

 

padvanok-patyrima_dovanu-kvietimasIndividualios sesijos:

Sesija „Visatos Garsų erdvėje“ skirta asmeniui, porai, šeimai. Tai individuali „Maudynės Gongo garse“ sesija, kurios metu naudojami įvairūs archainiai instrumentai, tibetietiški dubenys, balsas. Yra galimybė skirti laiką asmenineiIz_055 (1) konsultacijai.
Bendras susitikimo laikas: 1,5-2 val.
Kvietimo kaina: 80 EUR.
Sesija „Dainuojančių dubenų garso masažas“ skirta 1 asmeniui, kartais porai – mama (tėvas) + vaikas.
Tai individuali garso terapijos sesija, kurios metu naudojami, visų pirma, tibetietiški dubenys bei kiti archainiai instrumentai, balsas. Intymi, švelni, tačiau nemažiau stipri sesija, ypač tinka jautriems žmonėms, vaikams.
Sesijos metu yra individualios konsultacijos galimybė, darbo su energetiniais sutrikimais, diagnostikos galimybė.
Bendra trukmė: 1,5 val.
Kvietimo kaina: 50 EUR.
Individualių sesijų laikas ir vieta (yra galimybė daryti ir kai kuriuose kituose miestuose) derinamas asmeniškai nurodytais el.pašto adresais arba telefonu.
“Gongo klubo” nariams  ir nuolatiniams dalyviams taikomos nuolaidos.
Menas Buti, gongaiMaudynės Gonge – pasinerk i holistinį Gongo garsą!
 Pradžioje girdi minkštą, kosminį Gongo garsą, o kai įsiklausai įdėmiai, pradedi suvokti, kad šis skambesys slepia savyje daugelį tonų ir garsų… Garsai tampa stipresni ir stipresni, išvalo viską aplink tave ir tavyje. Palaipsniui pameti vieningumo su savo fiziniu kūnu suvokimą… Jau nesuvoki savęs esančio trimačiame pasaulyje.
     Pilnas Gongo skambesys – tai švariausias holistinis rezonansas. Jo patyrimo metu jautiesi lyg kokone arba motinos įsčiose. Stipriai prisotintas gydančiais garsais ir tonais, jautiesi išnykstantis ir gimstantis iš naujo. Būtent tada, kai esi prisotintas garsu, tavo fizinis, mentalinis ir emocinis kūnai įgauna regeneruojančių savybių, o įtampa, atsirandanti dėl mūsų pasipriešinimo ego, jau nebekamuoja mūsų kaip ligos atsiradimo faktorius. “Maudynes Gonge” galima palyginti su mini-atostogomis, kurių metu esame ir lašeliu jūroje, ir pačia jūra. Mentaline prasme dingstame ir atsirandame. Mūsų sugrįžimą galima palyginti su gimimu iš naujo. Tada prasideda organizmo sveikimo procesas, o mūsų sąmonė atsikrato įtampos. 
Psichologijos studija “Menas būti” kviečia Jus į nepamirštamą įspūdžių kelionę į savo vidų „Maudynių Gonge” metu! 
     Jūs turėsite galimybę pasinerti i nuostabų, holistinį Gongo garsą, kiekviena savo kūno ląstele patirti jo regeneruojantį ir atpalaiduojantį poveikį, taip pat sužinoti daugiau apie garso įtaką žmogui, gydymo garsu galimybes.
     Gongo terapija – tai metodas, padedantis atrasti džiaugsmą ir sąmoningumą, tai asmenybės vystymosi ir dvasinio augimo kelias per tonų ir garsų kombinaciją. “Maudynės gonge” – tai puiki meditacija ir kartu individuali garso terapijos sesija, padedanti pasiekti savo tikslus.
     Gongo garsą galima panaudoti fizinio, emocinio ir dvasinio kūnų subalansavimui. Tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, priešiškumu ir pykčiu, vienišumo jausmu ir visų tipų baimėmis, terapija.
……………………………………………………………………..

Meditacija su Gongu  DSC_8165

 

     Meditacijos su Gongu metu patirsi tokią sąmonės būseną, kurios metu Sielos Galia susijungia su Dvasia. Tai kelionė tavo asmeniniu garso taku, kuris veda nuo planetos prie planetos, per visą Saulės sistemą…
     Tai aukštesnioji būsena, kai mūsų akys yra užmerktos ir galime pamatyti Nematomą Iliuminacijos šviesą, taip pat patirti samandhi būseną, ekstazę ir nušvietimą.
Patirk šio nuostabaus totalinio medžio skambesį, kuris sustiprina:
· relaksaciją
· kantrybę
· savęs suvokimą
· harmoniją ir gyvenimo dvasios atjautą
· pasitikėjimą savimi
· gausybę ir pasitikėjimą gyvenimu
· aukštesniojo Aš regeneraciją
· spontaniškumą
· kūrybiškumą ir gabumus
“Garso rezonansas pats iš savęs yra kosminių planetų ir dangiškų kūnų muzika. Savo vibracijos formų įvairovėje Gongas spinduliuoja kiekviena planeta, mėnuliu bei žvaigžde, šventuoju Aum garsu”.
Don Conreaux
………………………………………………………………………..
Iš Jūsų atsiliepimų:
“ Esant pačiam garsumui savo viduje mačiau/jaučiau, kaip valosi, šoka, skamba visi kūno atomai (ląstelės?)… Gal tai buvo ir kas kita, bet vaizdiškai mačiau, kaip mažos žalsvos šviečiančios kibirkštėlės (taškiukai) šokinėjo, bangavo garsui pasiekus maksimumą… Jaučiau, kaip garsas eina kiaurai per mane – lengvai ir skaidriai (tarsi būčiau peršviečiama, tuščia…tarsi mano kūno net nėra). Taip pat labai tirpo rankos: nuo pečių iki pirštų galiukų (būtų įdomu sužinoti, kodėl?). Tirpimas prasidėjo nuo delnų: jie kaito (aš praktikuoju Reiki), buvo tarsi šiltose geltonose pirštinėse, o tada ta šiluma kilo link pečių, ir virto į tirpimą. Po visko lengvai pykino, bet viduje buvo labai gera. Tas gėris, ta energija, tas skaidrumas ir proto aiškumas išsilaikė ir visą kitą dieną.
dar kartą – ačiū… „
-Silvija
……………………………………………………………………..
Bandziau kazkam siandien pasakoti zodziais ka veikiau savaitgali, ka man dave gongas, ka patyriau… keista, bet supratau, kad to kalbos zodziais isreiksti neimanoma, neimanoma apibudinti, perteikti, papasakoti… nes tai yra tik jausmas, potyris, kazkas, kas neturi vardo… ramybe, tyrumas, tyrai, begalybe, skrydis, bendryste, garsas, meile, vel ramybe…ne, vistiek tai neturi vardo…. tai jausmai, emocijos ir mano sielos potyriai….
Birutė
…………………………………………………………………….

Ačiū, Alicija Jums ir Ričardui už nuostabią kelionę Maudynių metu.

Kiekvieną kartą išgyvenu nepaprastą kelionę, kuri sukrečia, atveria vis labiau sielą ir plečia sąmoningumą.

Būna sunku grįžti atgal, į Žemę… :) Ir reikia nemažai laiko atsigauti :)

Ačiū už nuostabų Jūsų darbą, kuris be galo sunkus, svarbus ir be proto atsakingas,

už tai kad atveriat žmonėms sielą, pakeičiat gyvenimą ir prasmę. Ir kad išvedę visada sugrąžinat atgal :)

Dėkoju, Dievui, kad yra tokių šviesių žmonių kaip Jūs.

Sėkmės ir sveikatos Jums jūsų kelyje. Kad kuo daugiau sielų atrastų Dievišką šviesą ir Kelią.

Om Shanti Om

Greta