Garso terapija

 Rugpjūtį kviečiame į tris Mistinio garso kelionių vakarus, jų tarpe, tame tarpe ir į naują, ypatingo formato:

Rugpjūčio 29 d. 19.00 val. – Mistinio garso kelionė („Gongų maudynės“)

Rugpjūčio 30 d. 19.00 val. – Širdyje. Gilaus patyrimo kvėpavimo ir garso vakaras su Alicija. DĖMESIO! Tai nėra įprasta sesiją, perskaitykite įdėmiai jos aprašymą. – ŠIAM VAKARUI VIETŲ JAU NĖRA.  Skelbiame papildomą:

Rugsėjo 4 d. 19.00 val. – Širdyje. Gilaus patyrimo kvėpavimo ir garso vakaras su Alicija

Dalyvavimo kaina: 15 eur.

Pigiau: Senjorams ir neįgaliesiems – 10 eur. Šeimos nariams (jei dalyvauja daugiau nei 2 asmenys), moksleiviams ir studentams – 13 eur. Nuolaidos taip pat taikomos Alicijos ir Ričardo seminarų dalyviams.

Jeigu jums labai reikia terapijos, tačiau neįstengiate mokėti nurodytos sumos, susisiekite su mumis, spręsime klausimą drauge :)

Būtina išankstinė registracija el. paštu info@menasbuti.lt arba sms žinute tel. 868785625.

* * *

DSC_8193

Daugiau apie garso terapiją

Adresas: Krivių g. 5/Baltasis skg. 12, Vilnius (Užupis)

Kaip rasti: žemielapis.

Gongų Maudynes groja Alicija ir Ričardas Eiliakai –  garso terapeutai, gongų meistrai, studijos „Menas Būti“ įkūrėjai ir garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse.  Jau dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu:  groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.

JEI TURITE DOVANŲ KVIETIMUS Į MAUDYNES GONGE: nesirūpinkite dėl galiojimo, mes Jus priimsime ir vėliau :-)


Kaip pasiruošti garso terapijos seansui?

Prašome nevėluoti, atvykti 10-15 minučių prieš seansą. Jam prasidėjus, duris būna rakinamos. „Maudynių gonge“ metu Jums nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir… leisti sau būti Gongo garse, keliauti su juo… Su savimi reikia turėti kojines, patariama atsinešti mažą pagalvėlę. Kilimėliais ir pledais aprūpiname, bet galima atsinešti savo – juolab, jei mėgstate gulėti minkštai :) „Maudynių gonge“ seanso metu Jūs patiriate ypatingą kūno ir sielos būseną, kūno temperatūra šiek tiek gali kisti, dėl to reikia apsikloti. Pats garso seansas trunka valandą, tačiau bendra trukmė priklauso nuo grupės (kalbamės, geriame arbatą, o kartais… dainuojame drauge :-)) dažniausiai nuo 1,5 iki 2 val. Kviečiame į šią nuostabią kelionę Jus ir Jūsų artimuosius! TAI LOI


Padovanokite nepamirštamą patyrimą savo artimiesiems!

Jūs galite įsigyti ypatingą dovaną savo artimiesiems, draugams ar bendradarbiams – kvietimą į “Maudynes gonge” arba individualų Garso terapijos seansą  ir Dainuojančių dubenų garso masažą. Kvietimas „Maudynėms gonge“ leidžia dalyvauti grupinėse gongo terapijos seansuose, kurie bus skelbiami šioje rubrikoje. Kvietimo į „Maudynes Gonge“ kaina – 15 eurų. Individualios sesijos: Sesija „Visatos Garsų erdvėje“ skirta asmeniui, porai, šeimai. Tai individuali „Maudynės Gongo garse“ sesija, kurios metu naudojami įvairūs archainiai instrumentai, tibetietiški dubenys, balsas. Yra galimybė skirti laiką asmeninei konsultacijai. Bendras susitikimo laikas: 1,5-2 val. Kvietimo kaina: 80 eur. Sesija „Dainuojančių dubenų garso masažas“ skirta 1 asmeniui, kartais porai – mama (tėvas) + vaikas. Tai individuali garso terapijos sesija, kurios metu naudojami, visų pirma, tibetietiški dubenys bei kiti archainiai instrumentai, balsas. Intymi, švelni, tačiau nemažiau stipri sesija, ypač tinka jautriems žmonėms, vaikams. Sesijos metu yra individualios konsultacijos galimybė, darbo su energetiniais sutrikimais, diagnostikos galimybė. Bendra trukmė: 1,5 val. Kvietimo kaina:  50 eur. Individualių sesijų laikas ir vieta (yra galimybė daryti ir kai kuriuose kituose miestuose) derinamas asmeniškai nurodytais el.pašto adresais arba telefonu. “Gongo klubo” nariams ir nuolatiniams dalyviams taikomos nuolaidos.


Meditacija su Gongu Meditacijos su Gongu metu patirsi tokią sąmonės būseną, kurios metu Sielos Galia susijungia su Dvasia. Tai kelionė tavo asmeniniu garso taku, kuris veda nuo planetos prie planetos, per visą Saulės sistemą… Tai aukštesnioji būsena, kai mūsų akys yra užmerktos ir galime pamatyti Nematomą Iliuminacijos šviesą, taip pat patirti samandhi būseną, ekstazę ir nušvietimą. Patirk šio nuostabaus totalinio medžio skambesį, kuris sustiprina: · relaksaciją · kantrybę · savęs suvokimą · harmoniją ir gyvenimo dvasios atjautą · pasitikėjimą savimi · gausybę ir pasitikėjimą gyvenimu · aukštesniojo Aš regeneraciją · spontaniškumą · kūrybiškumą ir gabumus “Garso rezonansas pats iš savęs yra kosminių planetų ir dangiškų kūnų muzika. Savo vibracijos formų įvairovėje Gongas spinduliuoja kiekviena planeta, mėnuliu bei žvaigžde, šventuoju Aum garsu”. Don Conreaux


Iš Jūsų atsiliepimų: “ Esant pačiam garsumui savo viduje mačiau/jaučiau, kaip valosi, šoka, skamba visi kūno atomai (ląstelės?)… Gal tai buvo ir kas kita, bet vaizdiškai mačiau, kaip mažos žalsvos šviečiančios kibirkštėlės (taškiukai) šokinėjo, bangavo garsui pasiekus maksimumą… Jaučiau, kaip garsas eina kiaurai per mane – lengvai ir skaidriai (tarsi būčiau peršviečiama, tuščia…tarsi mano kūno net nėra). Taip pat labai tirpo rankos: nuo pečių iki pirštų galiukų (būtų įdomu sužinoti, kodėl?). Tirpimas prasidėjo nuo delnų: jie kaito (aš praktikuoju Reiki), buvo tarsi šiltose geltonose pirštinėse, o tada ta šiluma kilo link pečių, ir virto į tirpimą. Po visko lengvai pykino, bet viduje buvo labai gera. Tas gėris, ta energija, tas skaidrumas ir proto aiškumas išsilaikė ir visą kitą dieną. dar kartą – ačiū… “ -Silvija


…. Bandziau kazkam siandien pasakoti zodziais ka veikiau savaitgali, ka man dave gongas, ka patyriau… keista, bet supratau, kad to kalbos zodziais isreiksti neimanoma, neimanoma apibudinti, perteikti, papasakoti… nes tai yra tik jausmas, potyris, kazkas, kas neturi vardo… ramybe, tyrumas, tyrai, begalybe, skrydis, bendryste, garsas, meile, vel ramybe…ne, vistiek tai neturi vardo…. tai jausmai, emocijos ir mano sielos potyriai…. Birutė

_______________________________________________________________________________________________________

Ačiū Alicija Jums ir Ričardui už nuostabią kelionę Maudynių metu.

Kiekvieną kartą išgyvenu nepaprastą kelionę, kuri sukrečia, atveria vis labiau sielą ir plečia sąmoningumą.

Būna sunku grįžti atgal, į Žemę… :) Ir reikia nemažai laiko atsigauti :)

Ačiū už nuostabų Jūsų darbą, kuris be galo sunkus, svarbus ir be proto atsakingas, už tai kad atveriat žmonėms sielą, pakeičiat gyvenimą ir prasmę. Ir kad išvedę visada sugrąžinat atgal :) Kad kuo daugiau sielų atrastų Dievišką šviesą ir Kelią.

Om Shanti Om, Greta