Įspūdžiai po „Maudynių gonge“ sesijų

2014-11-13

Labas vakaras, Alicija,

iš karto po vakaro, vykusio 20 d. karu su meditacija nieko Jums neparašiau, bet labai norėjau: man labai labai patiko šitas vakaras. Manau, jog joga buvo puikus būdas atverti energetiniams centrams,o Gongui – juos valyti. Todėl esu Jums labai dėkinga už kvietimą į šį pristatymą :)

Esant pačiam garsumui savo viduje mačiau/jaučiau, kaip valosi, šoka, skamba visi kūno atomai (ląstelės?)… Gal tai buvo ir kas kita, bet vaizdiškai mačiau, kaip mažos žalsvos šviečiančios kibirkštėlės (taškiukai) šokinėjo, bangavo garsui pasiekus maksimumą… Jaučiau, kaip garsas eina kiaurai per mane – lengvai ir skaidriai (tarsi būčiau peršviečiama, tuščia…tarsi mano kūno net nėra). Taip pat labai tirpo rankos: nuo pečių iki pirštų galiukų (būtų įdomu sužinoti, kodėl?). Tirpimas prasidėjo nuo delnų: jie kaito (aš praktikuoju Reiki), buvo tarsi šiltose geltonose pirštinėse, o tada ta šiluma kilo link pečių, ir virto į tirpimą. Po visko lengvai pykino, bet viduje buvo labai gera. Tas gėris, ta energija, tas skaidrumas ir proto aiškumas išsilaikė ir visą kitą dieną.

dar kartą – ačiū…

-Silvija

Labas vakaras, Alicija ir Ričardai.

Labai Jums dėkoju už vakar dienos gongų maudynes.

Iškart po seanso (kaip ir ankstesniais kartais) burna buvo kaip užklijuota – nesinorėjo kalbėti. Nelabai radau žodžių abstraktiems potyriams įvardinti. Bet širdis spurdėjo iš džiaugsmo, kad yra tokia vieta, kur gali ateiti, pabūti vidinėje tyloje, paklausyti visatos akordų ir pailsėti nuo savo asmenybės minčių. Toks jausmas, kad esi šventykloje, kurios sienos sukurtos iš garsų.

Šį sykį vėlavau į seansą ir bėgau. Man buvo įdomu, kad ypatingai gerai jaučiau garsų vibracijas einančias per kūną, bet būtent per prasimankštinusią jo dalį – t.y. – kojas.

Kažkaip labai aiškiai pajutau, kad turiu sportuoti.

Gero Jums poilsio ir prasmingų darbų.

Rūta Gabrielė Vėliūtė.

* * * * *

Sveiki!
Noriu su visais pasidalinti ypatingu potyriu.
Kai po kojos luziu vaiksciojau su ramentais, pradejo skaudeti alkunes, ypac naktimis.
Tai jau tesesi nuo vasario men. Gongu „maudyniu“ metu visa kaire ranka skaudejo ziauriai,
bet ta nakti neskaudejo. Nebeskauda!!!
Vilmante

* * * * *