TONE OF LIFE ir SOUND MYSTERY muzikos misterijoje „Ocean of Choice“ Vasario 23 d. Vilniuje, vasario 27 d. – Rigoje!

2017-01-02

Kviečiame Tave patirti įspūdingą, transformacinę Muzikos Misteriją, kurios metu drauge su senoviniais ir moderniais instrumentais bei įstabiu vokalu koncerto dalyvius virpins du net 160 cm skersmens gongai – Mother Earth ir Farther Sky Cosmo Gong. Jie padės Tau patekti į vidinės ramybės ir gilaus atsipalaidavimo erdvę.

Patirk savo vidinio filmo garso takelį. Jis atvers tau Galimybių Vandenyną, kuriame viskas yra įmanomą…

Mistinio garso projektas „Ocean of Choice“ – tai bendras menininkų, garso terapeutų, gongo meistrų iš Lenkijos, Argentino irdsc_0594 Lietuvos, projektas, unikalus spontaninės improvizacijos, vadinamos „free spirit jazz“, intuityvaus dainavimo bei gydančio garso metodų, derinys. Koncerto metu skambės gongai, skambantys Tibeto ir krištolo dubenys, varpeliai, monolina, santur, hand-pan, šamaniški būgnai ir dambreliai, gitara, pianinas ir dar aibė kitų įstabių instrumentų.

TONE OF LIFE  ir  SOUND MYSTERY koncertai nepalieka abejingų. Tai erdvė tiek meditacinės muzikos mylėtojams, tiek  gurmanams, ieškantiems neįprastų pojūčių ir gilių būsenų.

Koncerto laikas: vasario 23 d. 19.00 val.

Vieta: Vaidilos teatras, Jakšto g. 9, Vilnius.

Bilietai:  Bilietų Pasaulis

Priimami grupiniai užsakymai  bilietams. Kontaktai pasiteiravimui: info@menasbuti.lt, tel. 868785625.

* * *

Apie Misterijos kūrėjus:

TONE OF LIFE

dsc_0888Tom Soltron Czartoryski (Lenkija)

Tomas dirba su gongais,  skambančiais dubenimis ir archainiais instrumentais nuo 2002 metų, kuomet pradėjo bendradarbiavimą su žymiuoju gongo meistru Donu Conreaux. Jis daug keliavo, ieškant žinių apie garso įtaką Himalajuose (Nepalas ir Indija) ir Pietų Amerikoje. Tomas yra vienas iš pradininkų, kuris mokino skambančių dubenų masažo, grojimo gongais ir archainiais instrumentais Europoje, Arabų Emyratuose, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Pietų bei Šiaurės Amerikoje.

Jis tyrinėja garso dažnių įtaką žmogaus smegenims. Kuria meditacinę ir ambient muziką, skirta vidinėms kelionėms, šokio meditacijoms, garso ceremonijoms.

Charizmatiškas artistas su savo išskirtiniu balsu ir požiūriais, remiančiais laisvą, spontanišką kūrybą, daugeliui atvėrė kūrybos kelią, įkvėpė kurti ir ieškoti savo Kelio.

Abby Del Sol   (Argentina)dsc_0793

Abby augo holistinėje šeimoje, užsiimančioje natūraliomis terapijomis. 2000 metais per būgną, barškučius ir dainavimą ji pradėjo savo darbą su šamaniškomis technikomis, padėdama žmonėms susijungti su savo širdimi ir poreikiais. Gongo pradininkė Argentinoje, D.Britanijoje ir Pietų Amerikoje keliavo su archainiais garsais ir dainavimu kaip įrankiais, gilinančiais intuiciją, sąmoningumą ir pasitikėjimą savimi Gyvenimo Improvizacijoje.

Naudojant specialius judesius, kvėpavimą ir sufokusuotą dėmesį, naudojant galingus gongų ir balso virpesius, Abby padeda tyrinėti savo vidinę erdvę, susigrąžinti sveikatą ir vidinį balansą, pasiekti didesnio pasitikėjimo savimi.

Pastaruosius metus Abby veda reguliarius jogos užsiėmimus ir seminarus Tone of Life retritiniame Lenkijoje, taip pat su savo partneriu Tomu keliauja po pasaulį su koncertais ir mokymais.

Daugiau apie TONE OF LIFE: www.toneoflife.com

Video ir muzika Tone of Life:

https://www.youtube.com/watch?v=GSkbhwmJuu8

https://www.youtube.com/watch?v=xyckjEwUsLs

SOUND MYSTERY

dsc_7330Alicija ir Ričardas Eiliakai – Gongo meistrai, garso terapijos Baltijos šalyse pradininkai ir įkvepėjai,  seminarų vedantieji, rengiantys „Gongo maudynių“ seansus, Garso Misterijos koncertus, meditacijas, terapines ir kūrybines dirbtuves.  Psichologijos studijos „Menas Būti“ steigėjai.

Pora groja daugeliu archainių ir šiuolaikinių instrumentų meditacinę, relaksacinę muziką bei spontaniškas garso improvizacijas, garso terapijos pasaulyje vadinamas “free spirit jazz” (laisvos sielos džiazu). Jie remiasi tikėjimu, kad Vidinio Kūrėjo atvėrimas yra ta didžioji transformacinė jėga, kuri atveria ne tik kūrybinį potencialą, bet ir gydo mus, veda, įkvepia gyventi.

“Gongas yra tarsi transpersonalinis mokytojas, praplečiantis sąmoningumą bei savivoką. Pasinėrimas į holistinį gongų garsą – tai gili relaksacija, meditacija bei terapija Garse vienu metu. Tai kelionė, kurios metu keliaujame su Visatos garsais – nuo jos gelmių iki slapčiausių savo sielos kampelių…”- tikina Alicija.

Lukas Eiliakas – jis taip pat yra ir roko grupės gitaristas. Dalyvaudamas Garso Misterijų improvizacijose, jis atranda naujus elektroninės gitaros garsus ir atspalvius, išgauna netikėtus, mistiškus garsus…

Bartoš Eiliakas – jaunas pianistas, ieškantis savo Kelio muzikoje praturtina Garso Misteriją naujais, šviesiais atspalviais ir netikėtais garsais.

SOUND MYSTERY muzika tarsi žaidžia mumyse esančiomis nematomomis stygomis – keičiasi emocijos, būsenos, atplaukia mintys, vaizdiniai. Ir viskas tam,  kad pagaliau pasiektumėme galutinį kelionės tašką, kuriame atrandame Tylą…

www.menasbuti.lt, www.soundmystery.com

Video ir muzika Sound Mystery:

https://www.youtube.com/watch?v=maqJfhKUQSg

abby-tomek-teatr_2 dsc_0898  dsc_0611 dsc_0762

dsc_0674 dsc_0819