Lygiadienio šokio meditacija su Alicija ir Ričardu

2018-03-01

Kovo 21 d. 19.00 val. kviečiame Tave patirti gilią Kelionę į save per šokį ir pakylėjančią muziką!

Lygiadienis – tai Virsmo ir Transformacijų metas. Sėk savo tikslų, šok su savo Intencija!

Šokio meditacija – gili ir įkvepianti praktika, kuomet per kontaktą su savo kūnu, įkvepiančios muzikos vedami, mes pasineriame į savo vidinę erdvę…


Tam kad dalyvauti šokio meditacijoje, jums NEREIKIA MOKĖTI ŠOKTI! Ši praktika apie susijungimą su savo kūnu, jo sąmone, įsiklausimą, įtampų atpalaidavimą, užspaustos energijos išlaisvinimą. Judėsime žvakių šviesoje, užmerktomis (arba net užrištomis) akimis, kuomet niekas mūsų nemato ir nevertina. Tai gali būti labai nedideli judesiai, dažnai vos matomi, ateinantys iš vidaus ir kūno poreikių.
Šokio meditacijai jums paruošiame ypatingą, pakylėjančią ir vedančią mus gilyn, muziką.

Šokio meditacija trunka apie 1-1,5 val.
Priklausomai nuo konkretaus užsiėmimo formato, jei vyksta trumpiau, po jos gali vykti atsipalaidavimas Garse (tibetietiški bei krištolo dainuojantys dubenys, gongai , šamaniški būgnai ir tt.).

Vėliau kviečiame drauge atsigerti arbatos, pabendrauti.

Dalyvavimo mokestis – 10 eur.
Vieta: Krivių 5/ Baltasis skg. 12, Psichologijos studija „Menas Būti“.

Vietų skaičius ribotas, praneškite apie ketinimą dalyvauti:
info@menasbuti.lt arba sms tel. 868785625.

Užsiėmimą veda: Alicija ir Ričardas Eiliakai – garso terapeutai, gongų meistrai, studijos „Menas Būti“ įkūrėjai ir garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse.
Jau dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu: groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių.
Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.

Būtina registracija: info@menasbuti.lt, sms tel. 868785625.
Kaip pasiruošti: apranga nevaržanti judesių. Salėje busime be avalynės, verta turėti kojinaites. Kilimėliai ir pledukai yra salėje.

Iki susitikimo mūsų erdvėje,

Su meile,

Alicija