Rugsėjo 4-5 dienomis – šokio meditacija “Harvest Dance” ir Kundalini jogos užsiėmima su Natalija Frolova!

2015-06-22

 

RENGINIAI ATŠAUKIAMI

Pirmuosius rugsėjo penktadienio vakarą ir šeštadienio rytą  kviečiame praleisti su mumis, dalyvaujant dviejuose ypatinguose užsiėmimuose su mokytoja iš St. Peterburgo Natalija Frolova.

Jus galite pasirinkti vieną dominanti jus užsiėmimą arba dalyvauti dviejuose –  šitie skirtingi formatai  papildo vienas kitą ir padeda paruošti tiek mūsų kūną, tiek protą ateinančiai rudeniai, sutelkti mūsų išteklius, mobilizuoti imuninę sistemą bei paleisti tai, kas mums nebetarnauja.

Natalija Frolova – gydytoja, praktikuojanti  psichoterapeutė ir kundalini jogos mokytoja. Ji taip pat efektyviai veda praktikas su gongu – gydomąsias sesijas, meditacijas, koncertus. Jos užsiėmimų vedimo stilius pasižymi tiek žaismingumu, tiek giluma.

Rugsėjo 4-5 dienomis – šokio meditacija “Harvest Dance” ir Kundalini jogos užsiėmima su Natalija Frolova!

“Harvest Dance –  Derliaus šokis” (bazuojama Freedom Dance praktika)

Rugsėjo 4 d. 18.30 val.

„Freedom dance“ („Laisvės šokis“) – tai įkvepianti kelionė į autentiškų jausmų pasaulį, saviraiškos laisvės link. Tai galimybė susijungti su freedom dance fotogyvybės  alsavimu savo kūne ir…įsimylėti gyvenimą.

Užsiėmimas tinka įvairaus pasiruošimo dalyviams. Muzikos nuotaika ir jos ritmas kinta tam tikra tvarka. Čia egzistuoja tam tikros taisyklės: tam tikram ritmui tam tikri judesiai, tačiau šio šokio pagrindas – improvizacija. Dažnai kūnas pats atsiliepia į ritmą konkrečiu judesiu. Vedantysis sukuria atmosferą ir palaiko dalyvius.

Praktikos esmė – ugdyti natūralaus judėjimo gebėjimus, laisvus nuo šablonų ir lūkesčių. Muzika, jos ritmas ir nuoseklumas, vedančiojo instrukcijos – viskas skirta šiam tikslui. Juose yra tam tikras šifras, atveriantis duris į būseną, kurioje dalyviai pereina iš paviršutiniško lygmens į gilesnį. Kūnas atsipalaiduoja, išnyksta stresas, užtyla minčių ūžesys. Tuomet tampame jautresni tiesioginiams išgyvenimams, o su jais – kūrybai. Tai įkvepia, suteikia jėgų ir, be abejonės, yra labai įdomu bei beveik visada linksma.

freedom danceRugsėjo 4 d. 18.30 val. Natalija kviečia jus į ypatingą, rudeninį “Freedom dance” užsiėmimą – šoksime “Derliaus šokį”!

Rudens pradžia – derliaus nuėmimo laikas. Jo metu mes ruošiame atsargas, kurios mums padės išgyventi šaltą žiemą. Vasara dosniai pasidalino su mumis savo dovanomis. Saulė, grynas oras, vitaminai, bendravimas ir kelionės – mes kaip taurė, pripildyta jėgų ir įspūdžių.

DerliusŠokio meditacijos metu mes tyrinėsime resursus, jėgas ir energiją, kurie mus pripildo. Į pagalbą pasitelksime elementus – žemės patikimumą, vandens takumą, ugnies šilumą ir oro lengvumą. Bandysime juos suderinti ir įsiklausysime į kūną – jo judesius ir pojūčius. Kažką, kaip talismaną, išsinešime į rudenį, kažką paleisime.

Šokio meditacijos trukmė – 2 val.

Pradžia 18.30 val.

Kaina: 12 eurų.

(dalyvaujant penktadienio šokio meditacijoje ir šeštadienio Kundalini jogos užsiėmime, dviejų užsiėmimų kaina 30 eurų).

Informacija apie registracija ir mokėjimą žemiau.

 

* * * * *

Natalia_gong_wayKundalini jogos užsiėmimasREFRESH – ATSINAUJINIMAS”

Rugsėjo 5 d. 10.30 val.

Rugsėjis. Reikalai, karjera, mokslai, namų darbai ir rūpesčiai – viskas reikalauja iš mūsų aktyvumo ir efektyvumo. Mes dar viena koja atostogose, dar nepasiruošę persijungti į darbų režimą.

Kviečiame visus į Kundalini jogos užsiėmimą, kuris padės mums atšviežinti mums mūsų darbingumą bei tinkamai išnaudoti vasarą sukauptus išteklius. Mūsų tikslai bus:

–       energingumas

–       skaidrus protas

–       dėmėsingumas

–       įkvėpimas kūrybai

Mums padės krijos (pratimų kompleksas), meditacijos ir pranajamos, nukreiptos į endokrininės sistemos subalansavimą ir skirtingų smegenų dalių darbą.

Užsiėmimas baigsis gongų meditacija.

Užsiėmimo trukmė: 3 val. (10:30 – 13:30 val.)

Užsiėmimus veda Natalija Frolova (St. Peterburgas) – gydytoja, psichoterapeutė, kundalini jogos mokytoja. Ji taip pat efektyviai veda praktikas su gongu – gydomąsias sesijas, meditacijas, koncertus.

Vieta: Psichologijos studija “Menas Būti”, Krivių 5/ Baltasis skg. 12, Vilniuje (Užupis).

Kaina: 20 eurų

(dalyvaujant penktadienio šokio meditacijoje dviejų užsiėmimų kaina 30 eurų)

Vietų skaičius ribojamas, būtina registracija ir išankstinis apmokėjimas:

Banko duomenys pavedimui:

Swedbank AB

Sąskaitos nr LT31 7300 0100 9543 5179

Gavėjas: Alicija Eiliakas

Mokejimo paskirtis: užsiėmimas “Refresh” (arba/ir  užsiėmimas „Freedom dance“, arba abu, jei dalyvaujate dviejuose).

Registracija ir informacija el.p.: info@menasbuti.lt. Tel pasiteiravimui: 868785625.

Kaip pasiruošti: patogi, laisva apranga, šiltesnės kojinaitės ir gera nuotaika :)