Birutes cover

Maudynės Gongo garse Vilniuje ir Kaune

2017-06-09

GONGŲ MAUDYNĖS VILNIUJE:

 birželio 19 d. 19.00 val. – Maudynės gonge su  viešnia iš Anglijos Birute Jakučionyte - rašytoja ir blogerė, keturių vaikų mama, renginių organizatorė ir menininke Birute Jakučionyte.

Kiekvienas grojantys gongais savo sesijos metu perteikia savo energiją, ir savo patirčių. O ši moteris turi ką mums papasakoti…

Daugiau apie Birutę: http://www.jakucionyte.lt/a/

Dalyvavimo kaina: 15 EUR.

Šis renginys yra paramos mugės „Draugų gerumo mugė“ dalis ir visos surinktos lėšos bus skirtos daugiavaikei šeimai paremti. Todėl nuolaidos netaikomos.
Prieš renginį taip pat bus galima pamatyti, pačiupinėti ir įsigyti nuostabių Birutės kurtš rankdarbių.
Apie Draugų gerumo mugę daugiau: https://www.facebook.com/events/133567967211711/

KAUNE: pertrauka iki rugsėjo.

Nuolaidos taikomos mūsų garso terapijos seminarų dalyviams, šeimoms (jei sesijoje dalyvauja daugiau nei 2 šeimos nariai), moksleiviams, studentams ir seniorams  (10 EUR, mokama vietoje prieš sesiją).

Būtina išankstinė registracija el. paštu info@menasbuti.lt arba sms žinute tel. 868785625.

* * *

DSC_8193

Daugiau apie garso terapiją

Adresas: Krivių g. 5/Baltasis skg. 12, Vilnius (Užupis)

Kaip rasti: žemielapis.

* Formatas „Šokio meditacija + Maudynės gongo garse“ – užsiėmimą pradedame nuo  šokio/judesio pagal specialiai parinktą muziką.  Nereikia jokio specialaus pasirengimo ar mokėjimo šokti.  Šokio/judesio metu aktyvuojame tam tikras energijas, užblokuotas mūsų kūne,  psichikoje.  Šokio meditacijos trukmė apie 30-40 min.  Vėliau dalyviai atsigula, apsikloja ir pasineria į garsus (gongai,  dainuojantys dubenis ir aibė kitų instrumentų bei garsų)  Kuomet paruoštas mūsų kūnas, garsas prasiskverbia giliau,  padedant išlaisvinti aktyvuotą energiją, giliai atantspauduoja ir transformuoja būsenas.