Gongų maudynės ir renginiai Vilniuje ir Kaune

2017-12-02

 

Šios savaitės ketvirtadienio ir penktadienio gongų vakarų tema: TRANSFORMACIJA.
Stipresnis efektas būna dalyvaujant dviejose sesijose iš eilės, tačiau galite rinktis vieną.

Gruodžio 7 d. 19.00 val. (ketvirtadienis) – gongų maudynės su Intencijos ir apsivalymo ritualu.

Gruodžio 8 d. 19.00 val. (penktadienis) – šokio meditacija* + gongų maudynės. Šios šokio meditacijos metu eisime giliau į vidų, išlaisvinsime slypinčias ten sunkesnes energijas, jas paleisime ir transformuosime.

Ypatingos VIP* gongų sesijos:

Gruodžio 21 d. 19.00 val. (ketvirtadienis). Liko paskutinės vietos.

Gruodžio 22 d. 19.00 val.(penktadienis). Liko paskutinės vietos.

Esant dideliam susidomėjimui skelbiame papildomą „VIP“ sesiją šeštadienį, gruodžio 23 d. 18.00  val.

Visos „VIP“ sesijos bus skirtos apsivalymui, paleidimui, išsilaisvinimui.

Esant dideliam susidomėjimui, gali būti surengta ir šeštadieninė sesija.

*Kodėl VIP (nuo angl. „very important person“ – „labai svarbus asmuo“)? Šių gongų sesijų metu į mūsų studiją pirmą kartą atvežame galingą, net 160 cm skersmens Mother Cosmo gongą! Jo virpesiai ypač galingi, o garsas – unikalus. Atgabenti šį gongą reikia didelio transporto ir net keturių vyrų :) Kadangi gongas šis užima labai daug vietos, dalyvių skaičius salėje gerokai mažėja.  Nepraleiskite unikalios progos patirti tikrąjį kosminį skrydį!

Gruodžio 29 d. 18.30 val. kviečiame į mūsų, jau tradicinį, šventinį vakarą-koncertą „Kosminė baladė“! Detali informacija čia

 KAUNE – gruodžio 27 d. 18.30 val. Šventinis vakaras-koncertas „Kosminė baladė“. Informacija ir registracija Uniqum centre čia

Dalyvavimo kaina sesijose (Vilniuje): 15 eur.

Pigiau: Senjorams ir neįgaliesiems – 10 eur. Šeimos nariams (jei dalyvauja daugiau nei 2 asmenys), moksleiviams ir studentams – 13 eur. Nuolaidos taip pat taikomos Alicijos ir Ričardo seminarų dalyviams.

Jeigu jums labai reikia terapijos, tačiau neįstengiate mokėti nurodytos sumos, susisiekite su mumis, spręsime klausimą drauge :)

Būtina išankstinė registracija el. paštu info@menasbuti.lt arba sms žinute tel. 868785625.

* * *

Daugiau apie garso terapiją

Adresas: Krivių g. 5/Baltasis skg. 12, Vilnius (Užupis)

Kaip rasti: žemielapis.

Gongų Maudynes groja Alicija ir Ričardas Eiliakai –  garso terapeutai, gongų meistrai, studijos „Menas Būti“ įkūrėjai ir garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse.  Jau dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu:  groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.

 

 

* Formatas „Šokio meditacija + Maudynės gongo garse“ – užsiėmimą pradedame nuo  šokio/judesio pagal specialiai parinktą muziką.  Nereikia jokio specialaus pasirengimo ar mokėjimo šokti.  Šokio/judesio metu aktyvuojame tam tikras energijas, užblokuotas mūsų kūne,  psichikoje.  Šokio meditacijos trukmė apie 30-40 min.  Vėliau dalyviai atsigula, apsikloja ir pasineria į garsus (gongai,  dainuojantys dubenis ir aibė kitų instrumentų bei garsų)  Kuomet paruoštas mūsų kūnas, garsas prasiskverbia giliau,  padedant išlaisvinti aktyvuotą energiją, giliai atantspauduoja ir transformuoja būsenas.