Gongų maudynės ir renginiai Vilniuje ir Kaune

2018-12-10

Kviečiame į du Advento gongų vakarus. Jie bus skirti apsivalymui, paleidimui, atleidimui, vidinės ramybės ir balanso sugrąžinimui. Tai laikotarpis, kurio metu pati Kūrinija mus palaiko. Gamta tyliai laukia Didžiojo Virsmo. Tai susimąstymo bei svarbiu klausimų ir atsakymų laikas…
„Nurimk. Būk tyloje. Klausyk…“ (Rumi)Planuojamos sesijos:Gruodžio 16 d. 19.00 val. – SEKMADIENIS.
Gruodžio 20 d. 19.00 val. – KETVIRTADIENIS – Žiemos saulėgrįžos mistinio garso kelionė. -Vietų jau nėra.

Gruodį mūsų studijoje neplanuojama daugiau gongų vakarų, tačiau dar galite dalyvauti dviejuose nuostabiuose sakralaus garso renginiuose mūsų retrito centre Laumžirgių Žemė (25 km nuo Vilniaus). Apie juos skaitykite Naujienose

KAUNE –  gruodžio 14 d. 18.00 val.  Rytų kultūros studijoje WUDANG TAO

Dalyvavimo kaina sesijose (Vilniuje ir Kaune): 15 eur.

Pigiau: Senjorams ir neįgaliesiems – 10 eur. Šeimos nariams (jei dalyvauja daugiau nei 2 asmenys), moksleiviams ir studentams – 13 eur. Nuolaidos taip pat taikomos Alicijos ir Ričardo seminarų dalyviams.

Jeigu jums labai reikia terapijos, tačiau neįstengiate mokėti nurodytos sumos, susisiekite su mumis, spręsime klausimą drauge :)

Būtina išankstinė registracija el. paštu info@menasbuti.lt arba sms žinute tel. 868785625.

* * *

Daugiau apie garso terapiją

Adresas: Krivių g. 5/Baltasis skg. 12, Vilnius (Užupis)

Kaip rasti: žemielapis.

Gongų Maudynes groja Alicija ir Ričardas Eiliakai –  garso terapeutai, gongų meistrai, studijos „Menas Būti“ įkūrėjai ir garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse.  Jau dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu:  groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.

* Formatas „Šokio meditacija + Maudynės gongo garse“ – užsiėmimą pradedame nuo  šokio/judesio pagal specialiai parinktą muziką.  Nereikia jokio specialaus pasirengimo ar mokėjimo šokti.  Šokio/judesio metu aktyvuojame tam tikras energijas, užblokuotas mūsų kūne,  psichikoje.  Šokio meditacijos trukmė apie 30-40 min.  Vėliau dalyviai atsigula, apsikloja ir pasineria į garsus (gongai,  dainuojantys dubenis ir aibė kitų instrumentų bei garsų)  Kuomet paruoštas mūsų kūnas, garsas prasiskverbia giliau,  padedant išlaisvinti aktyvuotą energiją, giliai atantspauduoja ir transformuoja būsenas.