Essence Dance meditacijos ir gongų vakaras su Alicija ir Ričardu

2019-03-30

BALANDŽIO 4 d. 19.00 val. (ketvirtadienis) – Essence Dance© šokio meditacija + gongų sesija

Tobulas derinys, kuomet per judesį pažadiname kūno energiją ir vėliau garsas ją iškelią „į paviršių“, išlaisvina užspaustas emocijas, išvalo energetinius „blokus“.

Essence Dance šokio meditacija – tai kelionė į save per judesį, kuomet įsiklausome į savo kūno kalbą ir leidžiame jam judėti laisvai, spontaniškai, nekontroliuojant judesių. Šiai praktikai muzika parenkama labai kruopščiai, neretai naudojami specialių dažnių kūriniai, kurie veikia itin giliai. Kaip ir gongų sesijos metu, judantys palaipsniui pasineria į save, muzikos ir kūno pojūčių vedami. Palaipsniui „įtampa“ auga, muzika užvaldo kūną ir protą, padedant judančiam paleisti kontrolę ir leisti sau būti tiesiog savimi, šokti save autentišką.

Svarbi Essence Dance praktikos sąlyga – saugi ir jauki aplinka. Dažniausia šokama užmerktomis akimis, prieblandoje. Alicijos ir Ričardo šokių meditacijų metu ypač rūpinimąsi magiška atmosfera.

Essence Dance© šokio meditacijai nereikia jokio specialaus pasiruošimo ar fizinės formos, gali dalyvauti netgi neįgalieji. Praktika tinka tiek pažengusiems šokio terapijoje, tiek naujokams. Judesiai gali būti visiškai minimalus, tarsi vidiniai arba daugiau išraiškingi. Niekas nieko nevertina, nestebi – esi tik tu, muzika ir tavo judesys…
Essence Dance© šokio meditacijos gali būti teminės (kuomet užduodama tam tikra tema) arba laisvo pobūdžio.

Jei po šokio numatoma gongų sesija, tuomet pats šokis trunka neilgai, apie 30-40 minučių. Po jo tyloje paruošiamos vietos atsigulti ir dalyviai tęsia savo Kelionę gongų garsuose. Po tokio kūno pasiruošimo garsas prasiskverbia ir veikia mus itin giliai…

REGISTRACIJA:
info@menasbuti.lt arba sms žinute tel. 868785625.

Daugiau apie garso terapiją skaitykite: ttp://www.menasbuti.lt/naujienos/maudynes-gongo-garse-vilniuje/#more-498

Dalyvavimo mokestis: 15 eur.

Pigiau: Senjorams ir neįgaliesiems – 10 eur. Šeimos nariams (jei dalyvauja daugiau nei 2 asmenys), moksleiviams ir studentams bei Alicijos ir Ričardo seminarų dalyviams – 13 eur.

Jeigu jums labai reikia terapijos, tačiau neįstengiate mokėti nurodytos sumos, susisiekite su mumis, spręsime klausimą drauge :)
Su POLA kortele kiekvienoje sesijoje du dalyvius galime priimti nemokamai (jei yra vietų), kitiems kaina 10 eur.

Būtina išankstinė registracija el. paštu info@menasbuti.lt.

Adresas studijos Užupyje : Krivių g. 5/Baltasis skg. 12, Vilnius (Užupis)
Psichologijos studijos „Menas Būti“ Didžioji salė.y
Kaip rasti: http://www.maps.lt/map/default.aspx#obj=583967|6061413|583967,%206061413%20%28LKS%29|&xy=583967,6061413&z=8000
Tai kampinis namas. Įėjimas į studija yra nuo Baltojo skg. pusės, pusrūsyje. Yra iškaba.

__________________________________________

VEDANTIEJI
Gongų Maudynes groja Alicija ir Ričardas Eiliakai – garso terapeutai, gongų meistrai, studijos „Menas Būti“ įkūrėjai ir garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse. Jau dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu: groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.

* * *
Apie „Maudynes gonge“ skaitykite daugiau:
http://www.menasbuti.lt/uzsiemimai/garso-terapija-2/garso-terapija/
111
* * *
Kaip pasiruošti garso terapijos seansui?
Prašome nevėluoti, atvykti 10-15 minučių prieš seansą. Jam prasidėjus, duris būna rakinamos.
„Maudynių gonge“ metu Jums nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir… leisti sau būti Gongo garse, keliauti su juo…

Su savimi nieko neštis nereikia, salėje yra visko pilnam jūsų komfortui, turėkite sau nebent šiltesnes kojines (į patalpas užeiname be avalynės).

Pats garso seansas trunka valandą, tačiau bendra trukmė priklauso nuo grupės (reikia lako tam, kad sugrįžti į save, įsižeminti, pabendrauti, išgerti arbatos) dažniausiai nuo 1,5 iki 2 val.

Kviečiame į šią nuostabią kelionę Jus ir Jūsų artimuosius!