NAUJA! Baltijos gongų šeimos sambūris Laumžirgių Žemėje rugpjūčio 14-19 dienomis!

2018-05-07

 

Mielieji, šiemet mūsų kasmetinė Gong Camp stovykla  pakeitė savo formatą!  Tradicinį Gong Camp‘a šiemet planavome mūsų statomame retrito centre Laumžirgių  žemėje, kurį tikėjomis užbaigti iki rugpjūčio.  Deja, statybos ir užbaigiamieji darbai eina liečiau, negu mes norėtume ir nerimaujame, kad  nespėsime visko užbaigti taip, kaip derėtų tarptautinei garso terapijos stovyklai surengti. Ilgai galvojome, ar turėtume ieškoti naujos vietos stovyklai ir mums atėjo kitokia idėja, kuri, tikimės, patiks i jums.

Rengiame Gongų šeimos susitikimą ir kursime mūsų Sakralaus garso namus drauge!

Šiemetinė stovykla skirta mūsų draugams ir bendraminčiams susitikti, dalintis patirtimi, drauge praktikuoti ir švęsti. Taip pat tikimės ir jūsų pagalbos, indėlio į šios vietos kūrimą :)

Susitikimo tikslas – dalijimasis, bendrystė, bendradarbiavimas ir bendra praktika, naujų draugysčių užmezgimas, senų draugysčių puoselėjimas.

Praeitų metų stovyklа – video filmuke žemiau :)

„DRAGONFLY LAND“ RETRITO CENTRAS

Tiems, kas dar negirdėjote apie mūsų rengiamą retrito centrą, truputį papasakosiu.  Jis statomas jau kelis metus ir šiemet labai tikimės užbaigti pagrindines statybas. Randasi netoli Vilniaus,  25 km važiuojant Molėtų plentu (prie Pikeliškių gyvenvietės), gražiame gamtos kampelyje nuostabių medžių apsupty. Jame statoma didelė salė seminarams, koncertams ir panašiems renginiams, yra didelė pirtis (tik sakralioms pirties ceremonijoms) ir bus šeši nameliai svečiams apsistoti. Nameliai nepaprasti, o tokie kaip ir priklauso Laumžirgių žemėje: Elfų, Fėjų ir Muzikiniai  J  Kai visi nameliai bus užbaigti, Laumžirgių žemėje patogiai apsistoti galės 60 žmonių.

Mūsų tikslas sukurti vietą, kurioje galės vykti sakralios muzikos, judesio bei įvairūs dvasinio ir terapinio pobūdžio renginiai: koncertai, satsangai, meditacijos, seminarai.  Labai norėtume, jog ši vieta taptu savotiškais Sakralaus garso namais, kuriose esate laukiami visi jus, mūsų draugai, mokytojai ir mokiniai – iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos bei kitų šalių.

Laumžirgių žemėje prieš trys metus buvo sukurtas Taikos varpų ir gongų sodas, pasaulinio mūsų gongų mokytojo Dono Conreaux projekto dalis. Tai jėgos vieta, savotiškas vortex‘as :)

Truputį Laumžirgių Žemės nuotraukų rasite čia: https://www.facebook.com/Laum%C5%BEirgi%C5%B3-%C5%BDem%C4%97-Land-of-the-Dragonflies-660443817356903/

Šiuo metu dar vyksta salės ir namelių užbaigimo darbai. Stengiamės kuo daugiau padaryti iki rugpjūčio, tačiau  sunku prognozuoti iki kiek bus išbaigta J

Taigi šiemet kviečiame į pirmąjį Gongų šeimos sambūrį Laumžirgių žemėje!

 

KAS YRA KVIEČIAMAS:

– Viso pirmą kviečiame mūsų „gonginius“ draugus, kolegas ir tuos, kas pas mus mokėsi ar nori mokytis;

–  Dalyvauti gali ir tie, kurių dar nepažįstame, tačiau jaučiate, kad turite ČIA būti. Norintys prisidėti ir dalintis.

Dalyvių kiekis ribotas, pirmenybę šiemet teikiame mūsų „seniems“ stovyklų ir seminarų dalyviams.

SAMBŪRIO TIKSLAS drauge sukurti mylinčią ir palaikančią Erdvę, kurioje panirsime ir įvairias įkvepiančias praktikas, dalinsimės patirtimi, idėjomis ir žiniomis, taip pat laiko dalį skirsime Laumžirgių žemės retrito centro darbams J

FORMATAS. Šis Susibūrimas nėra treningas, mokymai ir netgi nėra tradicinė stovykla. Mes jums neįsipareigojame vesti planinių užsiėmimų ar jus linksminti.  Viskas vyks MAINŲ PRINCIPU, t.y. kažką jums  darysime mes, o kažką darysite jus J

KĄ VEIKSIME?

Čia galimos, mūsų siūlomos, veiklos:

  1. MUST BE! Tradicinė Gong Puja (gongų naktis). Šiemet vyks per Žolines, t.y. rugpjūčio 14/15 naktį. Tai Lietuvoje laisva diena, todėl. Į ją kviesime ir svečius.
  2. Gongų meditacijas – kasdien? Mes grosime jums, jus grosite mums J
  3. Šokio meditacijos, spontaninės improvizacijos, intuityvus dainavimas
  4. Vakariniai pasisėdėjimai prie laužo.
  5. MUST BE! Magiška Baltųjų angelų naktis. Kaip gi be jos? Tai mūsų dovana jums. Vyks šeštadienio naktį,  į Sambūrio pabaigą.
  6. GAL? Sakralioji kakavos ceremonija.
  7. MUST BE! Maudynės tvenkiniuose – jų Laumžirgių žemėje net trys!

Lauksime JŪSŲ PASIŪLYMŲ, rašykite, kuo jus norite prisidėti.

DIRBSIME DRAUGE:

Dar nežinome, kas iki to laiko bus padarytą Laumžirgių žemėje, tačiau tikimės drauge su jumis ja pasirūpinti:

– Gal drauge gaminsime įvairius teritorijos papuošimus: pvz. šiaudinius Baltų ženklus;

– Gal piešime – ant durų, sienų ir tt.

– Tvarkysime aplinką, sodinsime augalus.

– Kaip viena iš idėjų – drauge sukurti Sakralųjį Labirintą.

Ir šioje dirvoje lauksime jūsų pasiūlymų. Tie, kas mokate gražiai piešti – siūlykite piešinių projektus.  Bus daug sienų  ir kitų paviršių, kuriuos galime puošti.

Siūlykite įvairias įdomias konstrukcijas, instaliacijas.

Sprendimus landšaftui ir tt.

DALYVAVIMO SĄLYGOS IR KAINOS:

DALYVAVIMO MOKESTIS  –  šiemet  simbolinis – tik   60 eur ( arba 10 eur/dienai) .   Šis mokestis – energetiniai mainai, skirti organizacinėms išlaidoms (kurios, kaip suprantate, gerokai aukštesnės).

APGIVENDINIMAS:

Tiksliau apgyvendinimo sąlygas žinosime liepos mėnesį.  Šiuo metu dar  vyksta pilnu tempu remontai, neturime aiškumo kiek komfortiškų kambarių galėsime jums suteikti :)

Tikimės, kad galėsime pasiūlyti nakvynes komfortiškose Elfų ir Muzikiniuose nameliuose. Galima bus taip pat nakvoti bendroje palėpėje  pirtyje bei savo palapinėje.  Salėje bus  įrengtas WC ir dušų blokas.

APGYVENDINIMO KAINOS:

Gyvenant nameliuose, 2-, 3-, ir 4-viečiuose kambariuose su patogumais,

15 eur/diena su mūsų pataline

10 eur/diena atvežant savo pataline

Gyvenant bendroje salėje  arba palapinėje: 5 eur/asmeniui/dienai .

MAISTAS:

Preliminariai  15-17 eur dienai (bus patikslinta vėliau).

PAPILDOMI KAŠTAI:

Nors dalyvavimas yra nemokamas, gali būti kad kažkokie užsiėmimai ar veiklos bus susiję su išlaidomis (pvz . kakavos ceremonija), Tuomet bus numatytas nedidelis mokestis.

VAIKAI:

Šiemet dar nebusime pasiruošę priimti šeimų su mažais vaikais.  Teiraukitės mūsų asmeniškai.

GYVŪNAI: teiraukitės asmeniškai.

REGISTRACIJA:

Kad tinkamai pasiruošti mums svarbu iš anksto žinoti, kiek jūsų dalyvaus Sambūry.

Registruokitės el. p. info@menasbuti.lt. Telefonas pasiteiravimui 868785625 (Alicija).

KAIP PASIRUOŠTI, KĄ TURĖTI SU SAVIMI:

– Jei turite savo mėgstamą instrumentą – atsivežkite jį;

– Apranga – patogi būti gamtoje, judėti, sėdėti ant grindų bei dirbti. Tačiau pasiimkite su savimi ir puošnesnį drabužį ceremonijoms ir – BŪTINAI – kažką balto Baltųjų angelų nakčiai.  Nepamirškite avalynės ar kojinių būti salėje.

– Kiekviename Camp‘e kuriame stovyklos altorių. Atsvežkite ką nors, ką padėsite ant altoriaus (pasiimsite pakrautą po stovyklos).

– Priemonės nuo odų;

– Asmenynės higienos priemonės ir rankšluosčiai. Maudymukai J

SVARBU!  Laumžirgių žemėje stengiamės maksimaliai naudoti ekologiškas švaros ir higienos priemones, stengsimės nenuodyti aplinkos chemija.

 

Stovyklos organizatoriai ir vedantieji:

Alicija Eiliakas – psichologė, psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio-judesio, meno terapija ir garso terapija).   Darbe ir gyvenime derina įvairius terapinius, kūrybinius, transpersonalinius metodus ir meditacijas.

Studijos “Menas Būti” įkurėja 2007 m. surengė pirmuosius Baltijos šalysė Garso terapijos mokymus. Garso masažai, “Maudynių gonge” seansai , Garso Misterjos ir meditacijos – šiuo metu Lietuvoje šie metodai tampa žinomi vis plačiau, paliečiant širdis, virpinant sielas.

Garso terapijos mokėsi ir tebetobulėja pas geriausius šios srities specialistus – Tomą Čartoryskį (Lenkija), žymųj Gongo Meistrą Don’ą Conreaux (JAV), Pratibha de Stoppani (Italija), Jill Pierce (Anglija) ir kt.

Pastaruosius metus su savo vyru, gongo meistru Ričardu Eiliaku veda Garso terapijos mokymus, performansus, meditacijas, groja Garso Misterijas daugelyje Europos šalių. Remdamiesi daugiamete patirtimi ir sukauptomis žiniomis, Alicija sukurė ir nuolat vysto savo autorines programas, kuriose sintezuoja psichologines ir transpersonalines žinias, įvairius terapinius bei kūrybinius metodus ir meditacijas. Tai garso terapijos mokymai, himalajietiškų dainuojančių dubenų garso masažo menas, spontaniškos (sakraliosios) improvizacijos bei intuityvaus dainavimo dirbtuvės, emocinis ir energetinis išsilaisvinimas per garsą ir balsą – tai tik keletas iš jos programų, skirtų tiem, kas ieško sveikatos bei harmonijos.

Kiekvienais metais Gong Camp stovykla sulaukia ypatingų svečių, talentingų mokytojų.  Taip bus i šiemet. Programa yra gyva – laukiame jūsų pasiūlymų!

 

__________________________________

Laumžirgių Žemėje gražu:

Praeitų stovyklų akimirkos:

2017 m.

2016 m.

DSC_5692 DSC_5663 DSC_5649 DSC_5598 DSC_5594 DSC_5575 DSC_5504 DSC_5323 DSC_5394 DSC_5395 DSC_5438 DSC_5301 DSC_5284 DSC_5242 DSC_5228 DSC_5223 DSC_5154 DSC_5109 DSC_5097 DSC_5081 DSC_5003 DSC_5861 DSC_5834 DSC_5821 DSC_5808 DSC_5802 DSC_5769 DSC_5768 DSC_5746 DSC_4843

Ankstesnės stovyklos:

IMG_1859 IMG_1884-1 IMG_1891-1 IMG_1936 IMG_1940 IMG_1964 IMG_1966 IMG_1995 IMG_2037 IMG_2055 IMG_4647 IMG_4663 IMG_4695 IMG_4729 IMG_4732 IMG_4745 IMG_4784 IMG_4894 IMG_4904 IMG_4972 IMG_4954 IMG_4980 IMG_5012